Noze kuchenne - czym powinny sie charakteryzowac

8 października 2015 Off By pstnibb.pl

Noze kuchenne - czym powinny sie charakteryzowac

Sugerują oni, że jeśli chodzi o "zaginionych dzieci", jest więcej niż na pierwszy rzut oka. Dziecko może zabraknąć dla wielu powodów, które nie muszą być zgłaszane i omawiane w ramach sprawozdawczości statystycznej. Zaczęli poprzez ujednolicenie informacji w czterech badaniach dotyczących zaginionych dzieci, a okazało się, że w ciągu jednego roku , szacuje 1,315,600 dzieci spełnia kryteria zaklasyfikowania jako brakujące od swoich opiekunów. O 797.500 spełnione dodatkowe kryterium jest klasyfikowany jako zaginionych, przy czym dozorca skontaktował władze. Są ponadto odkrył, że tylko ułamek 1 procent dzieci, które uznano za zaginionych nie zostały odzyskane do czasu ich wprowadzeniu danych studiów.

Większość dzieci zaginionych są bardzo szybko odzyskać. Spośród osób zaginionych, prawie 50% wyznaczono się uciec, a drugi 28% miało proste nieporozumień o tym, gdzie zostały one ma być. Uzasadnionych uprowadzeń, większość została porwana przez członków rodziny. Ostatecznie okazało się tylko 90 ofiar stereotypowych porwań.

Gavin de Becker mówi: "Jednostka numer jeden strach jest, że dziecko zostanie porwana przez nieznajomego dziecko jest bardziej narażone na atak serca Dziecko jest 250 razy bardziej prawdopodobne, aby być strzał z pistoletu, niż porwana przez nieznajomego.. . Każdego roku, istnieją tysiące dzieci zaginionych - większość to uciekinierzy. - i tysiące innych podejmowanych przez rozwiedzionych rodziców "

Maltretowanie

Noze kuchenne - czym powinny sie charakteryzowac

W jednym z badań, spośród 905,000 przypadków uzasadnionego wykorzystywania i zaniedbywania dzieci, 1530 byli mordowani lub spowodowało śmierć. 78% (1193) z tych 1530 były w wieku poniżej czterech.

• 16% (145.000) stanowiły przemocy fizycznej.

• 8,8% (79.640) był wykorzystywanie seksualne.


- autor artykułu