Zestawy nozy - czy warto kupic

23 grudnia 2015 Off By pstnibb.pl
Zestawy nozy - czy warto kupic

Nie zawsze jest łatwo zrozumieć terminologię w specyfikacji producenta autoklawu za. Pochodzą one w wielu różnych kształtach i rozmiarach - od wystarczająco małe, aby zmieścić się na blacie cały nawet do rozmiarów na tyle duże, aby pomieścić jumbo-jet skrzydła. A znajdziesz takie, które działają przy użyciu pary pod ciśnieniem, niektóre z nich korzystać, a niektóre substancje chemiczne, które wykorzystują światło ultrafioletowe. Oto krótkie spojrzenie na to, co niektórzy z tych, specyfikacjami producenta oznacza i jak określić, które autoklaw jest właśnie dla Ciebie.

Parametry techniczne Wymiary

Gdy producent mówi o pojemności komory podjęliśmy Wymiary wewnętrzne komory i pomnożyć je w celu określenia całkowitej dostępnej przestrzeni wewnątrz komory. To oznacza, że ??można wepchnąć go do ostatka. Musisz pozwolić przestrzeń między elementami, a przestrzeń między przedmiotów i powierzchni komory, aby umożliwić pokój dla pary krążyć bez przeszkód. Oczywiście, im większa pojemność komory, tym większa całkowita wielkość autoklawie.

metody sterylizacji

Większość autoklawy działają przy użyciu pary pod ciśnieniem i jest to metoda zalecana dla większości zastosowań medycznych i sterylizacja odpadów biologicznie niebezpieczne. Znajdziesz tu także autoklawy, które wykorzystują ciepło suche chemiczne, światło ultrafioletowe, aby zakończyć proces sterylizacji. Niektóre autoklawy mogą pracować przy użyciu więcej niż jednej metody. Największą różnicą między któregokolwiek z nich jest ilość czasu potrzebnego do zakończenia cyklu i właściwie sterylizacji sprzętu.

komora

Komory są wykonane z różnych materiałów - stal nierdzewna, aluminium, ceramika, itp Sprawdzić komorze niklowanej lub innego rodzaju niekorozyjnym metalu. Reakcje chemiczne zachodzące podczas procesu sterylizacji mogą uszkodzić inne rodzaje wykładzin.


- autor artykułu