Podstawowe noze, ktore kazdy musi miec

2 grudnia 2015 Off By pstnibb.pl

Podstawowe noze, ktore kazdy musi miec

Każdy właściciel domu powinien mieć zestaw narzędzi, który zawiera podstawowe narzędzia, które mogą być potrzebne do zrobienia regularnych napraw domu. Poprzez te narzędzia pod ręką, można być przygotowany do obsługi wszystkich napraw w domu, i można wziąć na kilka ulepszeń domu również.

Narzędzia ręczne

Start z najbardziej podstawowych swoich narzędzi - narzędzi ręcznych. Trzeba mieć kolekcję głowy śrubokręty Phillips, jak również prostych śrubokrętów. Należy również mieć szczypce: Regular, igły nos i blokowania. Następnie będziemy chcieli mieć kluczy: klucza imbusowego, klucz nastawny, klucz kombinacja i zestaw kluczy nasadowych. Również istotne jest młotek tym pazurem i młotkiem piłka nosek i młotkiem. Oprócz swoich narzędzi ręcznych będziemy chcieli podstawowe wiertarki z różnych wierteł. Można też mieć kilka większych narzędzi przydatny w tym Klucz do rur, pick i młotem.

Narzędzia tnące

Podstawowe noze, ktore kazdy musi miec

Gdy trzeba wyciąć coś piła moc pochodzi w parze. Trzeba mieć odpowiednią piłę do pracy, a prawdopodobnie będzie budować swoją kolekcję piła powoli. Start z układanki, a następnie można dodać radzenia sobie piły, piły łuk, a piłę, a przerzynarki piły i piły. Ty również chcesz mieć dobry nóż i parę Nożyce rozpocząć się.

Wyposażenie ochronne

Nikt nie lubi się krzywda, więc upewnij się, że stos pokładu na Twoją korzyść, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Powinieneś mieć zatyczki do uszu i nauszniki, okulary ochronne, maski przeciwpyłowe, i latarkę. Jest to również dobry pomysł, aby mieć drabinę, stepstool i przedłużaczy. W różnych czasach trzeba będzie liny, oświetlenie robocze i zaciski, można wybrać te rzeczy, jak ich potrzebujesz. Mechanik wice jest wspaniale mieć, ale być może trzeba będzie poczekać, aż masz warsztat dla tego jednego.


- autor artykułu