Noze - ich historia

30 października 2015 Off By pstnibb.pl

Noze - ich historia

* O ile rzeczywiście należy spłukać lub zmyć puszek, słoików szklanych i tym podobne przed włożeniem ich do recyklingu, nie należy umieścić je w zmywarce. Tak, wiem, że te słoiki, itp są często tylko lekko zabrudzone, ale mają etykiet papierowych. Zmywarka może wzbudzać off etykiety papierowe oraz wysadzenia ich całej reszty wsadu w postaci irytującego papier-Macha ©. To trochę jak stawianie dżinsy do pralki z kieszeniami pełnymi tkanek - nie rób tego!

* To jest bardziej osobiste nie robić, a nie ogólnie nie, więc ignorować tego, jeśli nie pasuje do danej sytuacji. Nie należy umieszczać dużych, nieporęcznych garnków do zmywarki do mycia, nawet jeśli mamy tylko trochę brudu i tłuszczu, aby zmyć. To dlatego, że mogę cały dzień warto dań do urządzenia, jeśli trzymać się garnki. Oznacza to, że wystarczy tylko uruchomić zmywarkę raz dziennie, co pomaga zachować rachunek zasilania w dół. Jednak, jak przeprowadzenie pełnego obciążenia jest najbardziej ekonomicznym sposobem korzystania zmywarkę a ponieważ elementy nie powinny siedzieć niemytym w zmywarce na dłużej niż 24 godziny (ponga!), Które można umieścić duże garnki w zmywarce, jeśli masz tylko jedna lub dwie osoby w gospodarstwie domowym.

* Niektóre rodzaje plastiku Nie lubię chodzić na dolnej półce zmywarki i może iść tylko w górnej szufladzie. To wszystko jest bardzo dobrze dla małych przedmiotów, takich jak talerze i kubki, ale jeśli, jak ja, właścicielem większy element wykonany z tworzywa sztucznego tego typu może nie zmieścić się w górnej półce. Nie ryzykuj go w dolnej szufladzie - myć je ręcznie.

Nick Vassilev jest dyrektorem i właścicielem Anyclean, udanej czyszczenia krajowej London Business powstała w 1998 roku Jego firma oferuje szeroki wachlarz usług sprzątania w całym domu Wielkiego Londynu.


- autor artykułu