Noze a przestepczosc

26 sierpnia 2015 Off By pstnibb.pl

Noze a przestepczosc Wiele z nich jest oskarżony o gwałt, ale te przypadki stanowią niewielką część przestępstwa seksualne popełnione wobec nieletnich. Są ponadto odkrył najbardziej wrażliwą grupą młodzieży obejmuje chłopców, którzy kwestionują swoją orientację seksualną, młodzieży z historią wykorzystywania seksualnego i fizycznego, a dzieci, które spędzają dużo czasu na czatach. Ponadto zagrożone są dzieci, które angażują się w wysokiego ryzyka zachowań offline. Sprawcy, którzy korzystają z tych młodych to bardzo mało pedofilom czy brutalne i sadystyczne przestępców.

Naukowcy zauważyli, że dodatkowy kontekst należy rozważyć, gdy patrząc na najczęściej cytowanych statystyk.

• Nie wszystkie namawianie online są przed drapieżnikami. Niektóre z nich są z drugiej młodości. Wielu z nich ogranicza się do krótkich, rude lub wulgarnych uwag. Dwie trzecie odbiorców niechciane namawianie seksualnych nie uważają ich denerwujące. W rzeczywistości, większość odbiorców ignorowane lub zablokowane wiadomości. Bardzo, bardzo niewielu młodzież rzeczywiście ofiarą seksualnego w wyniku spotkań online.

• W rzeczywistości, około 4% młodzieży otrzymał agresywnych namawianie seksualnych, które obejmowały próby spełniają offline. Z tego 4%, jedna czwarta pochodzi od ludzi młodzi znali osobiście.

• Około 4% zadano wziąć seksualnych fotografowanie siebie.

• Około 4% wskazuje, że były one zły wskutek niepożądanej akwizycji.

• Aresztowania pedofilami w 2006 roku stanowiły około 1% wszystkich aresztowanych za przestępstwa seksualne wobec dzieci i młodzieży.

• Mimo aresztowania pedofilami rosną, zwłaszcza aresztowania za pozyskiwanie tajnych policyjnych, fakty nie wskazują, że Internet jest ułatwienie epidemię przestępstw seksualnych wobec młodzieży. Przeciwnie, coraz więcej aresztowań dla drapieżników internetowych prawdopodobnie odzwierciedlają rosnące ceny młodzieży korzystanie z internetu, migrację przestępstwa z trybu offline do lokali online, a wzrost aktywności w zakresie ścigania przestępstw internetowych.


- autor artykułu