Jak dezynfekowac noz

6 sierpnia 2015 Off By pstnibb.pl

Intuicja

Intuicja jest podłączone na stałe, genetyczna częścią tego, kim jesteśmy. Wszyscy rodzimy się z nim. Jest to "szósty zmysł", przeczucie, "śmieszne" uczucie lub instynktu. Nazwij to jak chcesz, ale to nie powinno być ignorowane lub zracjonalizować dalej. Jest tam bez powodu. To zawsze działa, nawet gdy śpisz. Jest to dar przeżycia.

Największymi wrogami intuicji są uzasadnione, racjonalizacji i zaprzeczenie. Przykład: budzę się o 3 nad ranem i usłyszeć szum w mojej piwnicy. Moje uzasadnienie, racjonalizacja lub odmowa mówi: "To musi być hałas piec co", gdy naprawdę jest to włamywacz grzebać domu.

Ofiary, w wywiadach po przestępczości, często odnoszą się do momentu, gdy ich intuicja próbuje im coś powiedzieć i uzasadnić go, zracjonalizować, czy odmawia ją.

Dr Christine Northrup to autor bestsellerów, gospodarz programów specjalnych, redaktor, instruktor kliniczny i docent klinicznej. Ona dokonał przełomowej pracy z zdrowie i dobre samopoczucie kobiet. Mówi, że intuicja jest "bezpośrednie postrzeganie prawdy czy faktu, niezależny od jakiegokolwiek procesu rozumowania. Im więcej edukacji mamy w tej kulturze, tym mniej ufamy naszą naturalną intuicję. Ponieważ nasze społeczeństwo gloryfikuje tylko logiczne, racjonalne, lewo-mózg myśli, że uczą się lekceważyć innych form wiedząc, jak prymitywne lub niewiedzy. " Dr Northrup twierdzi, że splot słoneczny jest prymitywny mózg. To gdzie my zwykle czują się reakcja jelit. "To część naszego ciała, które pozwala nam wiedzieć, czy jesteśmy bezpieczni i czy jesteśmy okłamał."

Uwaga na temat Strangers

Innym czynnikiem, który jest niemal powszechnie akceptowane jest, że dzieci uczą się unikać obcych zupełnie , jak gdyby nie tkwi niebezpieczeństwo, leżący w granicach każdego nie może osobiście znam.

- autor artykułu