Sposoby na stare noze

11 stycznia 2016 Off By pstnibb.pl

Sposoby na stare noze

W tej chwili, akumulatory litowo-jonowe oferują najlepsze narzędzia akumulatorowe zasilanie w biznesie. Okres. Chociaż lepiej niż alternatyw, choć te baterie mogą być również wybredne. Mogą to być frustrujące i pamiętliwy, ale pomimo tego drażliwy temperament, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby utrzymać się na dobrej stronie tych niezbędnych akcesoriów. - Włączenie następujące kilka porad w swoją rutynę, aby utrzymać swoje baterie działa lepiej na dłużej.

1. Używaj baterii Często

Wszystkie akumulatory elektronarzędzi pogorszyć się w czasie i litowe baterie jonowe degradacji szybciej w okresach un użycia. W związku z powyższym, należy je często i kiedy nie jesteś w okopach projektu, staramy się wykorzystywać je co najmniej raz w miesiącu.

2. Nie należy całkowicie rozładować baterię

Jako zasada, należy zawsze ładować akumulatory litowo-jonowe, zanim spadnie poniżej 20% pełności lub bezpośrednio po nim czujesz spadek wydajności swojego narzędzia. Nie pozwalają im w pełni wyczerpywać lub zostaną one do niczego , ale trzymając gazetę w wietrze.

3. Naładuj swoje baterie Często

Częste ładowanie jest dobre dla baterii litowo-jonowych. W związku z powyższym, nie krępuj się ładować je nawet wtedy, gdy są one tylko nieznacznie wyczerpany. Można również "top-off" baterie by plopping je na (lub włączenie) ładowarkę na kilka minut każdego miesiąca. Choć nie trzeba przechowywać baterii litowo-jonowych w pełni naładowana, dając im trochę soku podczas uśpione mogą zachować je poczucie dobra i mocna.

4. Trzymaj baterie w chłodnym i suchym

Przechowywać i ładować akumulatory w chłodnym, suchym klimacie środowiska. Chociaż baterie litowo-jonowe wolą być cool, na pewno nie chce być zimno (lub gorąco). Ekstremalne temperatury mogą uszkodzić lub zniszczyć strukturę chemiczną tych baterii więc nie zostawić je zamrozić lub piec w elementach; przechowywać je w chłodnym i suchym i zawsze między 40 a 85 stopni Celsjusza.


- autor artykułu