pstnibb.pl

pstnibb.pl

Noze plastikowe – charakterystyka

Noze plastikowe - charakterystyka

01 września – 7 jest Narodowy Child Injury ubezpieczenie oc najtańsze Prevention Week. Rodzice zawsze zachować dobre samopoczucie swoich dzieci jako priorytet, ale to wydarzenie oferuje doskonałą okazję do skupienia się na naprawdę wskazówek bezpieczeństwa w domu dla dzieci.

Dzieci spędzają dużo czasu w domu, a to może być łatwo przyjąć, że są one bezpieczne w domu. Jest jednak istotne aby zdawać sobie sprawę z potencjalnych stref zagrożenia i podjąć na każdym kroku możliwe, aby uczynić swój dom „przyjazny dzieciom”. Oto kilka wskazówek, które pomogą twoi bliscy uniknąć obrażeń.

Dziecko Proofing Your Home

Dzieci są z natury ciekawy, i tak szybko, jak są one na tyle stary, aby indeksować zaczną odkrywać swoje otoczenie. Kiedy dzieci idą na własną rękę, ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z przeszkód i niebezpieczeństw, które mogą napotkać. Wielu ekspertów zaleca, aby rodzice pójść na własnej indeksowania wokół domu, aby uzyskać lepszą perspektywę tych potencjalnych zagrożeń. Jest kilka rzeczy, na które trzeba uważać, w tym:

o małe elementy, które mogą stanowić zagrożenie dławiące

O Uncovered gniazdek elektrycznych

o ostrych naroży na stoły i inne meble

o Długie sznury, że dziecko może zaplątać się

Obszary, które wymagają wyjścia bramy bezpieczeństwa, podobnie jak przed schodami lub pomieszczeń dziecko nie powinna wejść

O każdy niebezpieczny przedmiot (noże, przedmioty szklane, itp) w zasięgu ręki dziecka

Bezpieczeństwo Kuchnia

Dzieci spędzać czas w kuchni, podczas gdy kucharze macierzystych, ale jest to pokój, który może pomieścić wiele niebezpieczeństw, jeśli nie przygotować. Uważnie na dzieci, gdy są w kuchni i korzystać z tych wskazówek, które pomogą chronić je:

O Obróć uchwyty garnków i patelni z dala od licznika, więc dzieci nie mogą chwycić i pociągnąć je w dół

ZID-Elevators
– autor artykułu