Jakie sa rodzaje nozy kuchennych

2 września 2015 Off By pstnibb.pl

Jakie sa rodzaje nozy kuchennych Jest to problematyczne. Gdy ktoś jest w tarapatach lub czuje się zagrożony - powinniśmy zachęcać takiej osoby do poszukiwania nieznajomego o pomoc. Szanse na nich losowo wybierając drapieżnika o pomoc jest mało prawdopodobne. Jednak czeka na pomoc zwiększa swoje szanse być wybrane przez drapieżnika jako dobry ofiary. Statystycznie człowiek jest o wiele lepiej zbliża się obcy. Musimy ustalić większość obcy nie są niebezpieczne. Gwałtowne przestępcy szukają ofiar, które wykazują pewne cechy. Używają tych Con-gier, aby ocenić, czy dana osoba będzie zrobić "dobry" ofiary. Obcy zbliża was może mieć uzasadniony powód, aby zbliżyć się do ciebie, albo może być sprawca seks, który chce ustalić, czy będzie to dobry ofiarą. Gwałtowne przestępcy często "scout" ich ofiar. Połóżmy mały skręt w tej sprawie. Powiedzmy, że nie potrzebują pomocy, i poszukiwać nieznajomego o pomoc. Jakie są szanse, że będzie losowo wybrać drapieżnik, napastnika, bandyta czy płeć sprawcy - jako osoby zbliżył się o pomoc? Jeśli potrzebujesz pomocy, przejdź go znaleźć - nie czekaj na to.

The Best Defense

• Wypadki są główną przyczyną zgonów we wszystkich tych grupach wiekowych.

• Ruch pojazdów silnikowych jest duży. Zapisać swoje dzieci w dobrym trakcie edukacji kierowca i następnie co dwa lata kurs obronny jazdy, który będzie służył jako utrwalające.

• Dla niemowląt, małych dzieci i małych dzieci, upewnij się, że dziecko odporne domem. Istnieje wiele zasobów internetowych, które dostarczają listy kontrolne rozważań.

• Naucz dzieci, aby być asertywnym, nawet z dorosłymi.

• Naucz je, aby powiedzieć NIE.

• Naucz je, aby szukać pomocy, jeśli są przerażeni lub potrzebują pomocy.

• Naucz je, że jest w porządku, aby kogoś uderzyć, aby chronić siebie lub innych i że będzie je wspierać, jeśli to zrobić.


- autor artykułu