Czy noze wkladac do zmywarki

11 września 2015 Off By pstnibb.pl

Czy noze wkladac do zmywarki

Jeśli żyłeś większość swojego życia ze zmywarką do naczyń, prawdopodobnie dowiedział się, co robi i nie iść do tego urządzenia w tym samym czasie, kiedy dowiedziałem się ABC, jeśli nie wcześniej. I pewnie ma zmywarki za pewnik. Jeśli dopiero niedawno zostały wprowadzone do tych wspaniałych maszyn, będą wydawać się wypowiem magii, jakie podejmują obciążenie mycia naczyń off plecach.

Jednak nie biorą tego obciążenia całkowicie wyłączyć plecach. Nie możesz pocałować swoje rękawice gumowe, szorowania pad i długiej rączce szczotki do mycia naczyń pożegnanie. Niektóre rzeczy nie mogą iść do zmywarki. Zdolność zmywarką, aby uzyskać zwykłe talerze, noże i kubki czyste wydaje się magią, lecz zmywarka nie można zrobić cuda.

* Nie należy umieszczać silnie zabrudzonych elementów w zmywarce. Jeśli tak, zmywarka będzie wybuch gunk z garnka owsianka całym kieliszków. Wszystko należy spłukać pod bieżącą wodą - szybkie wielkopiecowy jest wszystko, co jest naprawdę potrzebne - przed pójściem do urządzenia. Jeśli nadal pojawia się mas mazi na cokolwiek to jest, a następnie moczyć przez noc, aby poluzować element tego gunk. Wskazówka dla rondli ze spalonego na rzeczy: umieścić małą łyżeczkę (Al) proszku do mycia naczyń do rondla wraz z moczenia wodą. To pomaga rozluźnić gunk. Po kąpieli, zeskrobać gunk zewnątrz.

* Jeśli masz szczęście posiadać sztućce z uchwytami z kości słoniowej (to lepiej być zabytkowe lub zabytkowe - kość słoniowa jest trochę na liście przebojów dla niegrzecznych przedmiotów pochodzących z zagrożonych gatunków zwierząt wraz z futer pochodzących z foczek), to nie umieścić je w zmywarka. Niektóre przedmioty z kości słoniowej uchwytami są podobno myć w zmywarce, ale najlepiej być po bezpiecznej stronie i myć je ręcznie. To nie zajmie Ci wiele czasu!


- autor artykułu